Aktuálna ponuka pracovných pozícií

Zdravotná sestra

22. 5. 2016
Pozícia:Zdravotná sestra
Lokalita:Veľká Británia
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Ponúkaná mzda (brutto):from 15 GBP / hodinu
Reagovať na ponuku

Informácie o pracovnom mieste

Medicínsky personál ponúka pozície Zdravotnej sestry pre zdravotnícke zariadenia a domovy opatrovateľskej starostlivosti vo Veľkej Británii. Pozície sú obsadzované pre partnera s jedným z najvyšších hodnotení poskytovateľov zdravotnej starostlivosti vo Veľkej Británii.

Požiadavky :

 1. Anglický jazyk - Certifikát IETLS 7 score (Bez certikátu je možná práca Zdr. asistenta)
 2. Bc. vzdelanie v odbore ošetrovateľstva – alebo
 3. Mgr. Vzdelanie v odbore ošetrovateľsva – alebo
 4. Diplomovaná zdravotná sestra
 5. Certifikáty – sú vítané.
 6. Znalosti a vedomosti – v odbore zdravotnej sestry
 7. Osobnostné predpoklady – všetky, ktoré sú vyžadované pri popisovanej práci

Informácie o pracovnej pozícii:

Lokalita – celé územie Veľkej Británie

Platové podmienky:

 1. Bez platnej UK registrácie (PIN number) -   7,029 GBP/hod. Zamestnávateľ poskytne súčinnosť a pomoc pri získavaní registrácie.
 2. S registráciou (PIN number) ale bez UK skúseností – 9 GBP/hod.
 3. S registráciou a s UK skúsenosťami – od 15 GBP/hod. Pri zaradení na pozíciu Registered General Nurse (RGN) je minimálny garantovaný plat 26660 GBP/ročne. Pre prax v UK sa počítajú minimálne 3 posledné mesiace odpracované na pozícii zdr. sestry alebo 6 mesiacov na pozícii zdr. asistenta.

Termín nástupu – každý týždeň

Pracovný pomer – trvalý. Pracuje sa 35 hodinový pracovný týždeň. Pracovné hodiny sú garantované s možnosťou práce nadčasov do limitu – maximálne je povolené pracovať 48 hodín týždenne. Spoločnosť dodržiava všetky súčasti pracovného práva vo Veľkej Británii a EU, je regulovaná CQC  (Quality Care Commission) a má certifikát ISO 9001.

Ostatné informácie:

Výberový proces prebieha v dvoch úrovniach. Prvá úroveň je interview na Slovensku, osobne v Košiciach alebo dohodou, poprípade Skype interview. V prípade splnenia predpokladov a požiadaviek sa postupuje do druhej úrovne, ktorá obsahuje Skype interview so zamestnávateľom vo Veľkej Británii. V prípade výberu si kandidát doplní potrebné dokumenty (výpis z registra trestov, lekársku prehliadku a preklady) a vycestuje do mesta Leeds na kvalifikačný tréning IFASC., ktorý trvá jeden týždeň.

V prípade, že zdravotná sestra nemá prax a registráciu, bude na čas pokiaľ získa registráciu, zaradená na pozíciu zdravotníckeho asistenta. Tento postup sa doporučuje aj u uchádzačov, ktorí nemajú jazykové znalosti na požadovanej úrovni. Počas tejto doby je poskytovaná asistencia pri získavaní registrácie, praxe, školení a podobne.

U zdravotných sestier sa pred odletom vyžadujú preklady a legalizácie dokladov o vzdelaní. Bližšie informácie poskytneme na pohovore.

 

Ostatné služby:

 • asistencia pri vybavovaní dokumentácie (certifikáty, preklady)
 • asistencia pri vycestovaní (vybavenie leteniek, lístkov, cestovných plánov)
 • asistencia v UK (účty, National insurance, povolenia, ubytovanie, dokumentácia atď.)
 • Liability insurance – zdarma na jeden rok
 • HR and Candidate Welfare team pre konzultácie

 

 

V prípade záujmu o ďalšie informácie nás kontaktujte. Ak Vás ponuka zaujala posielajte svoje životopisy spolu s motivačným listom v Anglickom jazyku