Aktuálna ponuka pracovných pozícií

Zdravotnícky asistent

22. 5. 2016
Pozícia:Zdravotnícky asistent
Lokalita:Veľká Británia
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Ponúkaná mzda (brutto):from 7,40 GBP / hodinu
Reagovať na ponuku

Informácie o pracovnom mieste

Zdravotnícky asistent

Medicínsky personál ponúka pozície Zdravotníckeho asistenta pre zdravotnícke zariadenia a domovy opatrovateľskej starostlivosti vo Veľkej Británii. Pozície sú obsadzované pre partnera s jedným z najvyšších hodnotení poskytovateľov zdravotnej starostlivosti vo Veľkej Británii.

Požiadavky :

 1. Anglický jazyk - komunikatívna úroveň.  Nutnosť samostatného dorozumenia
 2. Vzdelanie zdr. asistenta 
 3. Bez vzdelania – kandidát má možnosť absolvovať IFASC tréning. Tréning je platený, náklady sa strhávajú vo výške 20 libier týždenne.
 4. Referencie 
 5. Certifikáty – sú vítané.
 6. Znalosti a vedomosti – pre starostlivosť o staršie alebo postihnuté osoby
 7. Osobnostné predpoklady – všetky, ktoré sú vyžadované pri popisovanej práci

Informácie o pracovnej pozícii:

Lokalita – celé územie Veľkej Británie. Niekedy nie je možnosť si vybrať lokalitu.

Platové podmienky – nástupný plat 7,40 GBP/hod, po troch mesiacoch 7,65 GBP/hod, po dvanástich mesiacoch 8,10 GBP/hod + ďalšie príplatky. Možnosť zvyšovania kvalifikácie a následne platu.

Termín nástupu – každý týždeň

Pracovný pomer – trvalý. Pracuje sa 38 hodinový pracovný týždeň. Pracovné hodiny sú garantované s možnosťou práce nadčasov do limitu – maximálne je povolené pracovať 48 hodín týždenne. Spoločnosť dodržiava všetky súčasti pracovného práva vo Veľkej Británii a EU, je regulovaná CQC  (Quality Care Commission) a má certifikát ISO 9001.

Ostatné infomácie:

Výberový proces prebieha v dvoch úrovniach. Prvá úroveň je interview na Slovensku, osobne v Košiciach alebo dohodou, poprípade Skype interview. V prípade splnenia predpokladov a požiadaviek sa postupuje do druhej úrovne, ktorá obsahuje Skype interview so zamestnávateľom vo Veľkej Británii. V prípade výberu si kandidát doplní potrebné dokumenty (výpis z registra trestov, lekársku prehliadku a preklady) a vycestuje do mesta Leeds na kvalifikačný tréning IFASC., ktorý trvá jeden týždeň. Tréning je platený, náklady sa strhávajú vo výške 20 libier týždenne. Následne je kandidát umiestnený na svoje pracovisko, podľa dostupnosti voľných pozícií. Spoločnosť má viac pozície vo viac ako 280 mestách v Británii.

Ostatné služby:

 • asistencia pri vybavovaní dokumentácie (certifikáty, preklady)
 • asistencia pri vycestovaní (vybavenie leteniek, lístkov, cestovných plánov)
 • asistencia v UK (účty, National insurance, povolenia, ubytovanie, dokumentácia atď.)
 • Liability insurance – zdarma na jeden rok
 • HR and Candidate Welfare team pre konzultácie

 

 

V prípade záujmu o ďalšie informácie nás kontaktujte. Ak Vás ponuka zaujala posielajte svoje životopisy spolu s motivačným listom v Anglickom jazyku