Inzercia

Zdravotníckym zariadeniam a personálnym agentúram ponúkame možnosť inzercie voľných pracovných pozícií na našom pracovnom portáli. V prípade záujmu o inzerciu si prosím prečítajte popis k jednotlivým balíkom a v prípade, že sa rozhodnete inzerovať kliknite na objednávku. Budete prepojený na kontaktný formulár kde uveďte svoju predstavu a my Vás budeme obratom kontaktovať  a dohodneme si detailné podmienky. Tešíme sa na spoluprácu.

Základná inzercia

Zahŕňa uverejnenie inzerátu v Aktuálnych ponukách na 30 dní v príslušnej kategórii pracovníka. Zahrnuté logo zadávateľa a prepojenie reakcií na ponuky na želaný email.

 

Cena 30 € objednať

Rozšírená inzercia

Zahŕňa uverejnenie inzerátu na 30 dní v príslušnej kategórii zamestnania. Zahrnuté logo a prepojenie reakcií na zadávateľa spolu s možnosťou vloženia prezentačného PDF alebo JPEG súboru.

 

Cena 40 Eur objednať

Top Ponuka

Zahŕňa uverejnenie inzerátu v príslušnej kategórii zamestnanca a zároveň na podstránke Top ponuky a v meniacich sa dlaždiciach na titulnej strane na 30 dní. Zahrnuté logo a prepojenie reakcií na zadávateľa s možnosťou vloženia prezentačného PDF alebo JPEG súboru .

 

Cena 50 Eur objednať