O nás

Personálna agentúra pre zdravotníkov a Česko - Slovenský zdravotnícky pracovný portál

 

Medicínsky Personál - Jediná personálna agentúra na Slovensku a v Českej republike zameraná výlučne na zdravotníctvo. Ako pracovný portál ponúka možnosť inzercie pracovných ponúk v oblasti zdravotníctva pre nemocnice, zdravotnícke zariadenia ako aj personálne agentúry, ktoré ponúkajú možnosti pre zdravotníkov v Čechách, na Slovensku a v zahraničí.
Špecializácie personálnych agentúr sú vo svete rozšírené a aj na základe osobných skúseností sme sa rozhodli takúto agentúru založiť. Zdravotnícky pracovníci sú jedinečnou skupinou zamestnancov s individuálnymi potrebami a záujmami. Ich jedinečnosť je daná ich odborným vzdelaním a špecializáciu, ktorej sa venujú. V celosvetovom meradle je zdravotníctvo výnimočnou oblasťou a preto si zaslúži jedinečné postavenie aj v oblasti zamestnania a kariérneho rozvoja. 

Individuálni klienti
Skúseným zdravotníkom, aj čerstvým absolventom, ponúkame individuálny servis v rozvoji ich kariéry. Ku každému klientovi pristupujeme jednotlivo a na základe jeho osobných preferencií navrhneme pracovné miesto a poradíme s výberom. Vieme, že každý klient má svoje vlastné preferencie a spolu s našimi partnermi sa snažíme aby mal každý klient zabezpečené miesto podľa svojich predstáv a maximálnych dostupných možností.
Poskytujeme individuálne konzultácie pre lekárov všetkých špecializácií, nelekárskym zdravotníckym pracovníkom všetkých odborov ako aj ostatným pracovníkom v zdravotníctve. Ak mate záujem o zmenu pracoviska, posun v kariére, novú motiváciu alebo zameranie – obráťte sa na nás. So širokým portfóliom zamestnávateľov na Slovensku, v Českej republike, krajinách EU a ďalších zaujímavých destináciách Vám nájdeme najvhodnejšiu pozíciu podľa Vašich preferencií a dostupných možností.

Zdravotnícke zariadenia
Pre nemocnice, súkromné kliniky a ostatné zdravotnícke zariadenia ponúkame servis pri hľadaní zamestnancov. V dnešnej dobe, keď je obrovský nedostatok všetkých lekárskych aj nelekárskych pracovníkov je výhodné obrátiť sa na agentúru, ktorá má skúsenosti s predstavami a očakávaniami zamestnancov. Dnes už trh nefunguje “samospádom” ,keď sa absolventi alebo zamestnanci hľadajúci nové uplatnenie a motiváciu, obracajú rovno na zdravotnícke zariadenia. Obracajú sa profesionálov, ktorí im vedia poskytnúť súhrnné informácie na jednom mieste, ktoré im pomôžu pri napĺňaní ich predstáv a vízie. Ponúkame vyhľadávanie zamestnancov a ich základný screening podľa preferencií zamestnávateľa. Pomôžeme s motiváciou potencionálnych zamestnancov a oslovíme tých, ktorí sa hodia na danú profesiu podľa svojho profilu. Vyhľadávanie zamestnancov je podľa našej databázy a siete kontaktov.

Dopyt zo strany zamestnancov aj zamestnávateľov nás neustále utvrdzuje, že sme sa vybrali správnym smerom. Naše aktivity smerujú k rozšíreniu a zatraktívneniu ponúkaných destinácií a neustále pracujeme na získavaní nových klientov z radov zamestnávateľov aj odborných zamestnancov aby sme vedeli obom stranám priniesť čo najlepší servis.

Podrobnejšie informácie nájdete na tomto webe a zároveň Vám radi poskytneme ďalšie informácie a služby telefonicky alebo mailom.