TOP ponuky

Nové pracovné príležitosti pre všeobecných lekárov, ktorí majú záujem o vycestovanie do Švajčiarska.

V spolupráci s naším partnerom ponúkame vynikajúce pozície v štyroch mestách v Švajčiarsku, nemecky hovoriacich regiónoch.

čítaj viac

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu dentálna hygienička, hygienik s temínom nástupu ASAP. Nádherná lokalita v Severnom Taliansku, oblasť Južné Tyrolsko. Pozícia je na trvalý pracovný pomer alebo zástup na minimálne tri mesiace.

čítaj viac

Medicínsky personál spolu so Škandinávskym partnerom ponúka miesta pre lekárov všetkých špecializácií pre nemocnice v Nórsku a Švédsku. Možnosť trvalého pracovného pomeru ale aj zastupovania a možnosti rotácií podľa osobných preferencií. 

čítaj viac

Medicínsky personál  ponúka príležitosť pre zdravotníckych záchranárov. Pre Záchranné zdravotné služby hľadáme kandidátov so vzdelaním zdravotníckeho záchranára , ktorí majú záujem o vycestovanie do Veľkej Británie a kariéru Paramedika.

čítaj viac

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu Stomatológa v nemecky hovoriacej časti Talianska, v oblasti Južné Tyrolsko. Ponuka je vhodná aj pre páry a perspektívne zahŕňa možnosť odkupu a prevzatia súkromnej stomatologickej kliniky.

čítaj viac

Medicínsky personál ponúka jedinečnú príležitosť kandidátom so špecializáciu v odbore Reumatológia na riadenie vlastnej kliniky v Dánsku. Kontaktujte nás ak máte záujem o prácu v krajine s jedným s najvyšších životných štandardov, veľmi radi Vám poskytneme detailné informácie a postup. Táto ponuka platí pre celú vašu rodinu.

čítaj viac

We are urgently looking for dentist couple with unique opportunity to start new international career in Denmark with own Dental clinic.

čítaj viac